Numri i njoftimit: 50994
Postuar në: 24.11.2019, 17:06
1 / 12

Shitet Vila

120.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
110
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Me dru
Sipërfaqja e oborrit:
900

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Vila ne fshatin kamenice ,eshte dy Kate +papafingo garazhd .Kati I pare eshte I perbere nga saloon+guzhine,dhome gjumi ,koridor ,banje.Kati I dyte eshte I perbere nga koridor ,dhome ndonje,2 dhoma gjumi.Ambjenti I jashtem eshte I perbere nga garazhd ,oborr,gazon plus ketyre eshte dhe nje shtese ambjent ndenjes plus banje ne pjesen e jashtme te shtepise .Shtepia eshte me instalime elektrike ,idraulike te kohes se fundit ,fasada eshte e izoluar ,dritaret jane termoizolues. Shtepia rreth e qark saj eshte e rrethuar me mur rrethus .shitet per arsye emigrimi ,eshte me dokumentacjon te rregullt .Shtepia eshte prane aksit nacjonal korce erseke km 7