Numri i njoftimit: 50960
Postuar në: 26.01.2017, 19:32
1 / 1

Mitsubishi l200 DI-D

9.300 Lekë i diskutueshëm
Marka:
Mitsubishi
Modeli:
L200
Viti:
2009
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Foristradë - SUV
Ngjyra:
e bardhë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Mitsubishi l200 DI-D 4×4 2009
Frena ABS. AIRBEG PËR SHOFERIN DHE PASAGJERIN. KONDICIONER. SENDILJET ME NGROHJE DHE FTOHJE. XHAMA ELEKTRIK. MBYLLJE QENDRORE. ETJ. SHITET PËR ARSYE MOSPËRDORIMI