Numri i njoftimit: 50941
Postuar në: 25.01.2017, 20:40
1 / 2

Orteza dinamike per femije

800 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medikamente, produkte farmaceutike

Lloji i njoftimit: Shitet


Orteza te prodhuara ne Greqi..te perdorura vetem dy muaj. Orteza