Numri i njoftimit: 50864
Postuar në: 18.08.2017, 09:04
1 / 12

shes makineri per punim druri dhe alumini

10 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industri të drurit dhe Përpunim të drurit

Lloji i njoftimit: Shitet


makineri ne gjendje shume te mire pune me cmime te arsyeshme dhe te diskutueshme nga te gjitha llojet qe ju nevojiten.nr kontakti:0696858563,0698556977 ose 0682346323