Numri i njoftimit: 50842
Postuar në: 20.01.2017, 14:22
1 / 3

Mercedez benz

2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet mercedez Benz 2080 punon ne menyr te shkelqyer e mirmbajtur shum mir t gjitha filtrat e ndrruara po ashtu dhe voji ka tapeceri posht esht perfekte me letra sa po te bera AA.