Numri i njoftimit: 50803
Postuar në: 18.01.2017, 06:22
1 / 5

Mitsubishi L200 DI-D 4×4 2009

10.000 Lekë
Marka:
Mitsubishi
Modeli:
L200
Viti:
2009
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Foristradë - SUV
Ngjyra:
e bardhë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Mitsubishi L200 DI-D 4×4 motor 2477cc në gjendje shumë të mire si motorike dhe xhenerike. frena ABS. airbeg për shoferin dhe pasagjerin. kondicioner. sendiljet me ngrohje dhe ftohje. xhama elektrik. mbyllje qendrore. etj. . Shitet për arsye mospërdorimi. E ruajtur në garazh