Numri i njoftimit: 50764
Postuar në: 15.01.2017, 14:41
1 / 2

ardhur nga amerika Samsung galaxy avant

280 € i diskutueshëm
Marka:
Samsung
Modeli:
galaxy avant

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


model amerika