Numri i njoftimit: 50754
Postuar në: 22.03.2018, 17:58
1 / 7

Shitet apartament i ri i mobiluar ne Vlore

35.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament i ri ne Vlore te rruga transballkanike.Stazioni o trenit.Jane dy dhoma e guzhine plus nje ballkon te madh