Numri i njoftimit: 50719
Postuar në: 11.01.2017, 19:39
1 / 3

Sony xperia z3

300 Lekë i pa diskutueshëm
Marka:
Sony
Modeli:
Xperia z3

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ose nderrohet sony z3 ne gjendje shum te mir 1muaj i perdorur tel eshte kundra ujit 3 ram 16rom kamra para 2.2mp mbrapa20.7mp ekrani me rezulucjon 4K

cmimi i diskutushem

Nr i tel 0675637872ose 0666624300