Numri i njoftimit: 50718
Postuar në: 11.01.2017, 18:34
1 / 9

Shtepi private + toke ne shitje

95.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
7600
Numri i kateve:
1
Ngrohja:
Nuk ka
Sipërfaqja e oborrit:
7432

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një katëshe dhe tokën rreth saj, me adresë në Vrakë. Kjo pronë ka një sipërfaqe totale prej 7600m² ku 162m² është përdorur për ndërtim.

Cilësi të kësaj prone janë:
- Shtëpia është ndërtuar kohët e fundit
- Është e izoluar me polisterol
- Është e shtruar e gjitha në plastikë Italiane
- Themelet e shtëpise janë të planifikuar të përballojnë ndërtimin deri në katër kate
- Është e pajisur me garazh
- Shtëpia ka vend për shkalla në rast ndërtimi të katit të dytë
- Gjithashtu ka vend per vendosjen e nje oxhaku
- Përbëhet nga një tokë me sipërfaqe 7438m²
- Ndodhet në një vend shumë të qetë dhe me pamje të mrekullueshme

CMIMI 95.000 €