Numri i njoftimit: 50717
Postuar në: 11.01.2017, 17:10
1 / 9

Shitet Per arsye emigrimi Mercedes Benz E 220

9.000 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
E 220
Viti:
2008
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Limuzinë
Ngjyra:
blu
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Ska nevoj per sherbime se ju kan bere te gjitha.