Numri i njoftimit: 50697
Postuar në: 08.01.2017, 20:02
1 / 4

Polo

3.000 € i diskutueshëm
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Polo
Viti:
2002
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
160000
Transmetuesi:
Manuale
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makine eshte ne gjendje perfekte eshte e gatshme per cdo lloj prove me letra te paguara per 1 vit dhe me siguracion te jashtem per 1 vit