Numri i njoftimit: 50694
Postuar në: 08.01.2017, 19:18
1 / 1

Shiten shtepi

50.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten nje pal shtepi me 600 m2 toke , garazhd ne lagjen 28 nendori Berat.