Numri i njoftimit: 50685
Postuar në: 07.01.2017, 17:24
1 / 2

Traktor belarus 82 kuaj.

5.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes traktor belarus 82 kuaj shum ne gjendje vaj filtra te nderruara kater goma te reja bateri te re.nuk ka nevoj per gje. Kam dhe vegla te tjera.