Numri i njoftimit: 50643
Postuar në: 02.02.2017, 14:08
1 / 1

shitet komplet divanesh

200.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet komplet divan tresh,divan dysh dhe dy kolltuqe ne gjendje te mire.