Numri i njoftimit: 50642
Postuar në: 02.02.2017, 14:08
1 / 1

shiten 4 bilardo

2.500.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Lojra argëtuese dhe Lodra / Bilardo

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 4 bilardo te kompletuara ne gjendje shume te mire. perdorura vetem 5 muaj.