Numri i njoftimit: 50544
Postuar në: 15.12.2016, 16:56
1 / 10

TOYOTA COROLLA VERSO 2.0 4D

5.800 € i diskutueshëm
Marka:
Toyota
Modeli:
Corolla Verso
Viti:
2005
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
170000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike .. Sherbime te kryera .. Shum pak e perdorur ne shqiperi