Numri i njoftimit: 50543
Postuar në: 15.12.2016, 15:36

ps1 dhe 2

1.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


shes ps1 dhe ps2 te perdorur ne gjendje te mire ps1 ka loje tomb rider 5 kurse ps2 ka fifa stret ps2 i eshte prishur karikusi 1000 te reja ose shkembim