Numri i njoftimit: 50431
Postuar në: 26.04.2018, 06:32
1 / 2

Shiten Fustane Nuserie

4.000 € i diskutueshëm
Lloji i veshjes:
Veshje e dasme
Madhësi:
M
Ngjyra:
e bardhë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet biznesi fustane nuserie me te gjithe aksesoret e fustaneve dhe aksesoret e dyqanit .
120 fustane nuserie te 3 viteve te fundit. Modele e ngjyra te ndryshme.
Fustane shoqeruese nusesh ngjyra te ndryshme manikina vello doreza etje...cmimi total 4000 Euro.mundesi ndrimi....
Viber 0692137801 Vod