Numri i njoftimit: 501
Postuar në: 14.10.2012, 07:13

Peme dekorative

I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dekorim dhe Zbukurim / Lule vazoje dhe pemë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten ligustra,palma,oleandra 3-4 vjecare,ne vazo,300 cope,cmimi i arsyeshem,nr tel 0692877739

 Ylli Alika
 Tepelenë