Numri i njoftimit: 4974
Postuar në: 03.11.2013, 05:10
1 / 10

shitet Mercedes E Klase viti 2007

I negociueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
Tjetër model
Viti:
2007
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i huaj

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


vetura eshte e po sa ardhur nga gjermania dhe eshte ne gjendje te mire teknike siq shifet edhe ne foto ,vetura gjindet ne kosove me saktesisht ne gjakove pres persona serioz qe te telefonojin ne kete numer +37744 246 579 qmimi eshte i diskutueshem. modeli tipi 211 viti i prodhimit 2007 klasa e200 i zi .vetura eshte kjo ne foto .

 krena
 Malësi e Madhe