Numri i njoftimit: 49370
Postuar në: 27.11.2016, 14:43
1 / 7

Shitet ford fokus 1.6 viti 2007

4.500 € i diskutueshëm
Marka:
Ford
Modeli:
Focus
Viti:
2007
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
140000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Portobagazh
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ford fokus 1.6 viti 2007 me portobagazh, me navigator, me 4 goma verore rezerve me xhama dhe paqyra elektrike. Hapje me pult.E sapo ardhur nga gjermania. Eshte ne gjendje perfekte.