Numri i njoftimit: 49321
Postuar në: 20.11.2016, 11:26
1 / 4

benz 220,vit 2005 i ardhur nga gjermania me tr shqipt(5800E)

5.800 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
220
Viti:
2005
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
20000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion-Mercedes-Benz,Eleganc,C-class 220,kamio manuale ,motorr CDI nafte EVO,viti prodhimit fundi 2004 ngjyra e e hirt ,dritat kseno,mbyllje qendrore me pult, pasqyrat elektrik,me disqe alumin,navigator me komanda në timon, 8 airbag ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,taksa dhe siguracion te prere deri ne 2017, Sallon Lekure Pasqyra Me Palosje Kondicioner Klima 4 Zona Servis Sapo Kryer [ Vaj,Filtra,Gomina etj Shitet per arsye emigrimi...