Numri i njoftimit: 49311
Postuar në: 19.11.2016, 12:18

Telefon DOOGEE X3

100 €
Marka:
Të tjera marka
Modeli:
DOOGEE X3

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte ne gjendje te mir . ngjyre I zi DOOGEE X3 i perdorur pa asnje gervishtje me xham mbrojtes