Numri i njoftimit: 49310
Postuar në: 19.11.2016, 11:45

Shitet traktor bashke me mjete te tj

14.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes traktor bashke me makine lidhse velger,plug nardi dhe lese ne gjendje shum te mire per arsye emigrimi... cmimi 14000000 i diskutueshem ..te ineresuarit te kontaktojne me klajdin ne nr tel 0696264961..