Numri i njoftimit: 49260
Postuar në: 11.11.2016, 10:48

shes frigorifer

200 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes frigorifer ne cmim Te volitshem 300 mi leka