Numri i njoftimit: 49237
Postuar në: 07.11.2016, 22:46

shtepi me tok

75.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim shtepin me 6 dylim tok .shtepia ka 3 lloma gjumi ,guzhin me sallon bashk,1 banjo .per çemimin të flasim ne telefon.00393295786799 ne pashalli afer ura vajgurore.