Numri i njoftimit: 49232
Postuar në: 07.11.2016, 18:03
1 / 2

Shes kalorifer ngrohje me hologjen

40 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Ngrohje kalorifer

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kalorifer me hologjen sapo ka ardhur nga gjermania . Ka tre stima ngrohje dhe pult komandues qe e fik e ndez dhe leviz 360 grade anemban dhomes tuaj ne qofte se jeni te interesuar kontaktoni