Numri i njoftimit: 49231
Postuar në: 07.11.2016, 17:47

Shitet kalorifer grohje me hologjen

35 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Ngrohje kalorifer

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kalorifer ngrohje me hologjen produkti eshte i ri sapo ka ardhr nga gjermania . Eshte shume ekonomike ka tre stima ngrohje plus dhe levis 360 grade automitikisht dhe pult komandues per te fikur dhe per te ndezur