Numri i njoftimit: 49221
Postuar në: 06.11.2016, 21:52
1 / 2

Disqe 17 me 4 detiçek

200 € i diskutueshëm
Madhësia:
17
Prodhimi:
Alumin

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Disqet jan ne gjendje re mir jan pak te perdorur