Numri i njoftimit: 49201
Postuar në: 26.03.2019, 11:20
1 / 12

Apartament ne shitje 1+1 me hipoteke

67.000 €
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
75
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
5

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 1+1 me hipoteke me siperfaqe totale 75 m2.
Prona ndodhet ne Rrugen e 5-te te qytetit me pamje nga deti.
Pallati eshte i ri me strukture moderne dhe punime mjaft cilesore,me hidroizolim,termoizolim,ngrohje qendrore,antene qendrore satelitore si edhe vale interneti Wifi.Hyrja perbehet prej 1 dhome gjumi , 1 sallon sebashku me kuzhine,1 tualet,dhe 1 ballkon me pamje nga deti.
Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni.