Numri i njoftimit: 4851
Postuar në: 27.10.2013, 21:27

Truall 450 m2 me dok.hipoteke,si dhe ndertesa nje kateshe 22

I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Truall 450 m2 +ndertese nje kateshe 200 m2 me dok.hipoteke ne qender te Gramshit.

 Fatmir kabashi