Numri i njoftimit: 4797
Postuar në: 25.10.2013, 06:26

shitet Ford transit per arsye ekonomike

550.000 Lekë
Marka:
Ford
Modeli:
Transit
Viti:
1989
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
e kuqe
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te miere motorike e xhenerike ,me dokumeneta te paguara deri ne16.10.2014 gjithashtu eshte dhe vetshkarkuese.

 Elton
 Kolonjë