Numri i njoftimit: 47038
Postuar në: 17.10.2016, 13:31

Phone 7

800 € i diskutueshëm
Marka:
Apple
Modeli:
iPhone 7

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


I sapo ardhur nga gjermania