Numri i njoftimit: 47025
Postuar në: 15.10.2016, 17:10

Iphone 7 .I sapo ardhur nga gjermania

800 € i diskutueshëm
Marka:
Apple
Modeli:
iPhone 7

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


I sapo ardhur nga gjermania