Numri i njoftimit: 47020
Postuar në: 14.10.2016, 21:27
1 / 6

Shiten 2. Copa T5 2009 dhe 2006

7 Lekë
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
T5 të tjera
Viti:
2009
Karburanti::
Naftë
Kilometra::
180000
Transmetuesi:
Manuale
Regjistrimi:
i huaj

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 Copa 1.9 TDI. T5 viti 2009 dhe 2006 me libra te servisit + nje Renault viti 2010 qmimi me marrveshje +37744922285 viber tango whatsapp. Vetirat jan ne kosov a