Numri i njoftimit: 46961
Postuar në: 05.10.2016, 14:50
1 / 8

PSP playstacion

120 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


PSP ne nje gjendje shume te mire pune me karikuse dhe 6 super lojra.. permban dhe nje kart memorje 4GB