Numri i njoftimit: 46922
Postuar në: 01.10.2016, 11:09
1 / 4

eskavator

35.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


eskacator oristain rh12
me zinxhire
ngjyr e verdhe
me cekic 2.4 ton
me documenta