Numri i njoftimit: 46850
Postuar në: 11.01.2021, 14:27
1 / 8

Vile ne shitje ne Sarande

145.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
8
Sipërfaqja:
450
Numri i kateve:
3
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
280

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Villa for sale with land area 450 meter. Villa is with 3 floors, with floor area 165 meter. The villa is finished only as skeleture . Villa is equipped with all the necessary documentation.Is located in a quiet area suitable for vila.For more information you can contact us. +355692582610

Shitet vile me siperfaqe toke 450 m2 e pajisur me certifikate pronesie.Vila perbehet nga 3 kate dhe eshte e perfunduar vetem si skeleture.Siperfaqe kati eshte 165 m2.Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe e pershtatshme per vila.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.