Numri i njoftimit: 46815
Postuar në: 18.09.2016, 00:25
1 / 9

*OKAZION* VOLKSWAGEN 8+1 TRANSPORTER 2.4 TDI

1.000 €

Kategoria Mjete motorike / Furgonë

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet volswagen transporter 8+1

Ne gjendje te mire pune . Makina eshte shume ekonomike dhe e mirembajtur . Letra i kan mbaruar ,shitet ose nderrohet.
Makina shitet per arsye mosperdorimi.
Pas sjelljes nga Gjermania makina eshte lene ne Garazhd pjesen me te madhe te kohes pasi nuk eshte nevoitur. Per informacion te detajueshem kontaktoni me nr e telefonit (VIBER)(WHATS APP). Shitet me nje cmim prej 1000EURO..Cmimi i diskutueshem.