Numri i njoftimit: 46797
Postuar në: 15.09.2016, 19:23
1 / 1

Aziatik

1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i njoftimit: Shitet


7 muajsh.eshte femer,kontrolluar dhe vaksinuar rregullisht