Numri i njoftimit: 46778
Postuar në: 13.09.2016, 20:42
1 / 3

Jam i gatshem

75 € i diskutueshëm
Marka:
Samsung
Modeli:
Trend plus

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Telefoni esht ne gjendte shum te mir
...me kllef mbrojtes pak i perdorur dhe me gjendje te re