Numri i njoftimit: 46776
Postuar në: 13.09.2016, 20:34
1 / 4

Fast Food Iveco

3.200 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


OKAZION. Shitet makine-fast food me te gjitha pajisjet. Shitet per arsye emigrimi, i kompletuar per sherbimet e nje fast food. Pajiset perfshijne 2 frigorifere, furre per pice, xhiron e sufllaqes, paisjen e toastit, furnele gazi, makine e vogel per akullore, lavaman, me ndricim te rregullt me neone. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike. Cmimi 3200 Euro i diskutueshem