Numri i njoftimit: 46771
Postuar në: 09.08.2020, 12:22
1 / 12

Apartament ne shitje 123 m2.

120.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
134
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
4

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartment for sale at the entrance of the 4th road with 134 meter total area .Apartament has full sea view .Only 5 minutes from the beach.Apartament has a breakdown in living room together with kitchen, 2 bedrooms , 2 bathrooms, and balcony terrace .For more information please contact us.

Shitet apartament ne lagjen nr 1 ne hyrje te qytetit me siperfaqe te pergjithshme 134 m2.Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi ku te duja kane pamje nga deti,tualet,ballkon anesor si edhe verande me mjaft hapesire dhe pamje full nga deti.Per me shume info ju lutem na kontaktoni.