Numri i njoftimit: 46730
Postuar në: 09.09.2016, 11:13

Shtepi Banimi

79.100 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
5
Sipërfaqja:
145
Numri i kateve:
0
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
140

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi banimi si me poshte
Kati i pare i banimit perbere nga
Ambjent ndenjje,Ambjent gatim plus ngrenie,Dy Dhoma gjumi,Dhome per miqte Banje e bollshme,Dy Koridore.
Ambjenti eshte i mobiluar dhe me ngrohje qendrore me kaldaje me pelet.sip 135 m2.*420 €/m2 56700 €
Bodrum i rregulluar 40 m2*200 €/ m2 8000 €
Oborr (Trruall) 120 m2* 120 €/ m2 14400 €