Numri i njoftimit: 46727
Postuar në: 08.09.2016, 23:14
1 / 9

jeep cherokee

2.500 € i diskutueshëm
Marka:
Jeep
Modeli:
Cherokee
Viti:
1993
Karburanti::
Benzinë dhe Gaz
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Foristradë - SUV
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


makina eshte ne gjendje shume te mire me kamio automatike 4x4 pasqyra +sondile elektrike klm ka 205 mije, motori origjinal, ngjyra vishnje, kuqe e erret me dokumenta te rregullta i mbarojne ne gusht te 2017,benzine gaz konsumi 15-17 l gaz /100klm