Numri i njoftimit: 45691
Postuar në: 04.09.2016, 06:05
1 / 5

iPhone 5s 16 gb

290.000 Lekë i pa diskutueshëm
Marka:
Apple
Modeli:
iPhone 5s

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Gjendje shume te mire me shenja te lehta perdorimi.