Numri i njoftimit: 45689
Postuar në: 26.04.2018, 06:32
1 / 5

Shes Apartament

23.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
4
Sipërfaqja:
90
Ngrohja:
Te tjera
Kati:
0

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Shitet:Apartament 90m2 i ndare ne dy hyrje njera 30 m2 (korridor banje dhome dhe tjetra 60 m2.(sallon guzhine banje dhome gjumi) .Te dyja dyert e blinduara,hyrjet te rregulluara te mobiluara pallat i ri 4 katesh kati perdhes.me hipoteke te rregullt
💰Cmimi:23000 Euro i diskutueshem
Vendndodhja:Lagj2 Prapa Mitropolise Korce.Aktualisht ambjentet jane dhene me qira
☎️ Kontakt:viber.sms cel:+355692137801.