Numri i njoftimit: 45532
Postuar në: 19.08.2016, 22:50
1 / 1

Same hercules 160

25.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Same hercules 160
Ne gjendje sh mire te punes
Force terheqje 200kuintal e 6 pistonash i paisur me rimorko( me krik ne tre krahet)pllug.dhe bren
Tel0684755794