Numri i njoftimit: 452
Postuar në: 06.10.2012, 14:43
1 / 1

Kompresor Ajri ..(shitet & jepet me qera )

180.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


kompresor ajri 1 piston nafte.me dy dalje ajri i ardhur nga italia ne gjendje pune..ka 2 muaj qe ka ardhe..me dy goma tehiqet pas makines..ka dhe 1 martel nje per te bere vrima dhe nje matrapik per thyrje betoni ..OKAZION

 valmir
 Bulqizë